"Gościu, siądź pod mym liściem, a odpoczni sobie!

Nie dójdzie cię tu słońce, przyrzekam ja tobie,

Choć się nawysszej wzbije, a proste promienie

Ściągną pod swoje drzewa rozstrzelane cienie(...)

J. KochanowskiWitam w moim Zaciszu.

Mam nadzieję, że każdy z Was znajdzie tu coś dla siebie.

Zwolni, przysiądzie na chwilę... Zapraszam :)

Obserwatorzy

wtorek, 3 maja 2011

Brnęłam do Ciebie maju przez mrozy i biele...

No i jesteś wreszcie :) troszkę wietrzny, nie rozpieszczasz nas jeszcze zbytnio, ale uwielbiam jak zielenisz łąki, lasy, jak buchasz kwieciem i zachwycasz zapachami... zostań proszę na zawsze :)

Was, kochani witam w ten dłuuuugi majowy weekend z uśmiechem na twarzy :) Ładny mi ten weekend wyszedł... Byliśmy na roczku u mojego bratanka, impreza była zorganizowana w ogródku i dzieci miały raj. No naprawdę było świetnie :) Następnego dnia pomoczyliśmy tyłki w basenie, potem odwiedziliśmy słynny ogród w Kórniku, a później nadszedł czas powrotu do domku. Dziś jednak też nie próżnowaliśmy i pojechaliśmy na wycieczkę do lasu. Jutro czas się wziąć do roboty i przysiąść przy książkach, wolałabym zająć się czymś innym, ale niestety mam trochę tyłów w szkole :/

Mam też parę drobiazgów do pokazania, które wyszły spod moich rąk. Chcecie zobaczyć?? To zapraszam :)

Moja pobielona rama. Pokażę jeszcze kiedyś, już w miejscu docelowym.
Już mogę Wam pokazać prezent, który wysłałam mojej koleżance Gosi i jej córeczce Julce do UK, bo dotarł już do właścicielek :) Co to?? Oczywiście anioły :)
Na koniec urodzinowe karteczki dla maluszków:


Pomysł na Słonika zaczerpnęłam stąd , zmodyfikowałam kształt i sposób wykonania, ale tam znalazłam inspirację :) Z kolei kartka Wielorybek to wyłącznie mój pomysł :) Podobno się podobała, więc tym bardziej mi miło ;)
Na dziś to tyle, pozdrawiam serdecznie wszystkich moich obserwatorów i "podglądaczy" :D

2 komentarze:

  1. kartka się podobała!!! koniecznie pójdzie do archiwum Benkowego

    OdpowiedzUsuń
  2. No prosze czekalam czekalam i sie doczekalam ramy;-) super wyglada i w miejcu docelowym tez bedzie extra, karteczki takie wesole i dzieciece, slicznie, fajowe aniolki kolejne do Twojej kolekcji pracek, pozdrawiam popoludniowa pora, Zania

    OdpowiedzUsuń

Chętnie się dowiem, co o tym myślisz :)