"Gościu, siądź pod mym liściem, a odpoczni sobie!

Nie dójdzie cię tu słońce, przyrzekam ja tobie,

Choć się nawysszej wzbije, a proste promienie

Ściągną pod swoje drzewa rozstrzelane cienie(...)

J. KochanowskiWitam w moim Zaciszu.

Mam nadzieję, że każdy z Was znajdzie tu coś dla siebie.

Zwolni, przysiądzie na chwilę... Zapraszam :)

Obserwatorzy

wtorek, 8 marca 2011

Koleżanka blogerka apeluje o pomoc!!!


ZAGINĘŁA

Iwona Orzeł

wiek 18 lat


W poniedziałek, 28lutego około godziny 7 rano wyszła z domu do szkoły i nie dotarła . Chodzi do szkoły w Biedżychowicach , mieszka w Olszynie lubańskiej ( woj. dolnośląskie). Ostatnio ją widziano ubraną w szarą kurtkę, czarne leginsy, buty w panterkę, mogła mieć okulary. Jakiekolwiek informacje są bezcenne.


Rodzina i przyjaciele proszą o jakąkolwiek pomoc pod numerami telefonów:


mama zaginionej 517027525


siostra Angelika 600739256


siostra Kamila 787103871


Dziewczyny, jak możecie, drukujcie choć po 1 egzemplarzu i wieszajcie w swoich okolicach, naturalnie wszędzie możecie ten apel umieszczać, cała Polska już poszukuje Iwonki, więc proszę, przyłączcie się. 
Iwonko, jak to czytasz, a masz jakieś problemy, proszę zadzwoń, daj znać, że żyjesz, wszystko będzie dobrze, razem rozwiążemy wszystkie Twoje problemy. Czekamy całymi dniami i nocami na Ciebie, proszę jak to przeczytasz odezwij się. Mama, siostry i wszyscy znajomi czekają na Ciebie.

2 komentarze:

  1. Dziękuję za komentarzyk i pozdrawiam.papa

    OdpowiedzUsuń
  2. Katarzynka - odp.1- kartki nie przykleja się do materiału, tylko odrysowuje kształt prostokąta,nie ma takiej potrzeby, żeby przyklejać kartkę, bo po nałożeniu wikolu materiał jest na tyle sztywny, że się nie roluje przy druku,
    odp.2 - żelazku nic się nie stanie, spokojnie, nic się nie przykleja, oczywiście nie można nastawiać na największą temperaturę!!!papa

    OdpowiedzUsuń

Chętnie się dowiem, co o tym myślisz :)